ПРОЕКТ

ПОСИЛЕННЯ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА ЧЕРЕЗ КОРДОНИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДЕМОКРАТІЇ

В Україні та Молдові взаємодія між урядом та громадянським суспільством є відносно слабкою. З недавнього часу спостерігаються деякі позитивні зміни у цих відносинах, але вони незначні. І хоча було здійснено ряд законодавчих заходів у цих країнах, їх реалізація залишається на низькому рівні.

Реалізація проекту переслідує дві цілі:

  • Поширити спроможність ІГС у сфері мережування та адвокасі.
  • Всконалити роботу існуючих механізмів взаємодії між державою та громадянським суспільством.

Стратегія проекту спрямована на те, щоб показати цінність позитивної, спрямованої на результат, взаємодії громадянського суспільства та уряду, а також, мотивувати їх до більш ефективної співпраці. Це буде досягнуто шляхом проведення круглих столів за участі представників ІГС та органів державної влади, які побудують довіру та розвиватимуть спільні рішення для досягнення цілей проекту.

Проект охоплюватиме територію Молдови (включно із Придністров’ям та Гагаузію), а також чотири області України (Полтавську, Сумську, Луганську і Херсонську). Ширше коло зацікавлених сторін буде залучено, де тільки можливо, для того щоб максимально збільшити потенціал від спільної реалізації подібних проектів та ініціатив.

В основному проект буде реалізовуватись двома партнерами в Україні і трьома у Молдові. Два зовнішніх партнера, з Румунії та Німеччини, з експертизою у регіоні, надаватимуть поради та підтримку через щомісячні зустрічі по управлінню проектом.

Ресурсний центр ГУРТ відповідальний за реалізацію Проекту у Сумській та Полтавській областях а також інших заходів в межах Проекту на всеукраїнському та регіональному рівнях відповідно до програми заходів

Інформація про проект
Робочі групи проекту
План заходів